#1 2012-11-07 21:42:57

 Milten

GL- MOD

40225062
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 5
Punktów :   

Kodex Myśliwych

Pewnego dnia Milten stanął przed myślywymi i powiedział. Mamy w stadzie bitwy zażarte, nie może się tak dziać więc mówie wam, szanuj braci swoich jaki sojuszników stada. Słyszałem też iż mamy w stadzie zdradzieckie psy, więc mówie wam, nie kwestionujcie rozkazów moich i mojej prawej ręki-Serafisa, także nie będziecie mieli dowódców cudzych przedemną. W mieście także słyszałem o dużej ilości kradzieżach, nie chciałbym żebyście i wy tutaj kradli, jesteśmy myśliwymi a nie jakimiś bandytami. I nie srać mi w lesie! Potem się bezpiecznie po lesie chodzić nie da tylko gó*no na gó*nie i gó*nem pogania! Koniec zebrania.



A teraz streszczenie dla debili:

[i]1. Nie kwestionuj rozkazów przywódcy stada (dowódcy).
2. Szanuj braci swoich jaki sojuszników stada.
3. Nie będziesz miał dowódców cudzych przedemną.
4. Bądź uczciwy wobec braci i nie tylko.
5. Nie oszukuj. Jestes mysliwym a nie jakims bandytą.
6. Nie sraj w lesie.

Ostatnio edytowany przez Milten (2012-11-07 21:43:36)


http://img24.imageshack.us/img24/5914/37382021.jpg
"Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie."~Niccolò Machiavelli

Offline

 

#2 2012-11-07 21:46:52

 Serafis

Moderator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kodex Myśliwych

Juz sie tworzy "Pole Minowe" od tych gó*ien. ALe jak nie w lesie to gdzie mamy srać?
Ale pomysl przyszlosciowo. Te go*wna moga odstraszac dzikie psy i nie tylko. Ten smrod moze zabic nawet trolla. /Serafis.


http://img442.imageshack.us/img442/6317/sygnaklanowa.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krajshinobi.pun.pl www.pokemonots.pun.pl www.odrodzeni-cabal.pun.pl www.cafemaxots.pun.pl www.ashamani.pun.pl